Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3020
Stary 08.05.2023, 10:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak przegramy z BBT u siebie w piątek to parafrazując słowa pewnego piłkarza "ta liga nam się nie należy, brawa dla Niecieczy". Nikt w Wiśle nie chce awansu po fartownym zwycięstwie lub przepchnięciu kolanem.

Gramy jednak u siebie. Nieciecza ostatnie wyjazdowe spotkania to 2-2 z PBB, 1-2 z Łeczna, 0-0 z Chojniczanka i 2-2 ze Stala Rzeszów.

Coś tam w ich drużynie się zaczyna mocno kruszyć. Kogoś może irytować przytaczanie statystyk, ale ma tej samej podstawie ktoś przytacza statystyki że my nie potrafimy wygrywać z mocnymi drużynami.

Jeśli jednak wygramy z TBB to bardzo prawdopodobne że zaliczymy 100% wygranych meczów u siebie na wiosnę. To już jest jakiś kapitał przed barażami.
Proszę cię przestań już tak .......ić.Za każdym razem jak twierdzisz, że przeciwnik nic nie gra,puchnie,złapał zadyszkę czy zaczyna się kruszyć dostajemy srogo w ....e.Jesteś jak prognoza pogody w RMF-ie,zawsze nietrafiona.
Odpowiedz cytując