sandomingo napisał(a):

Wieczorna porcja wpisów Jarka na tt potwierdza rezygnację z inwestora.
Jarek idzie sam. Jego.zdaniem.za 2-3 lata Synerise osiągnie potencjal.finansowy niedoszlego wlasciciela
|
Nie no typie, nie nadinterpretowujesz mimo wszystko trochę? XD
Cały ten wniosek jest wyciągnięty na podstawie takiej wymiany zdań:
Typ z TT:
No i trochę prowokacyjnie, żeby nie było nudno podczas wywiadu Czy możliwości inwestora z którym trwają negocjacje, nie są przypadkiem do osiągnięcia przez Synerise w najbliższych 2-3 latach w zależności od odpowiedzi będziecie wiedzieć jak pociągnąć temat
JK:
Som
Chlop odpowiedział po prostu a pytanie.
Jednym słowem.
Może już nie przesadzajmy XD