wolfy napisał(a):

|
W barażach zero szans z tym pseudotrenerem.
|
Pytanie czy JK o tym wie i czy zdaje sobie z tego sprawę. Żeby wygrać te dwa finały potrzebujemy mieć zdrowych swoich najlepszych piłkarzy i TRENERA który potrafi czytać grę, zmienić ustawienie w czasie meczu, przeczytać przeciwnika. Wygląda na to że Sobolewski tych cech po prostu nie ma. Ewentualne baraże będą to mecze trudniejsze od tych z Ruchem, ŁKS i z Puszczą. O ile zdrowi Hiszpanie nie załatwią sprawy strzelając szybko dwie, trzy bramki to o awans będzie bardzo, bardzo ciężko.