Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 07.05.2023, 17:25
kasiarz napisał(a):Wyświetl post
Statystycznie to jakiś koszmar jest.
3 razy u buków byliśmy faworytem i nawet punktu nie zrobiliśmy.
Wyjaśnił nas pan piłkarz Trąbka z innym Piekłasieiczem z Koziej Wólki.
Wyjaśnili nas też wcześniej piłkarze którzy rok wcześniej w 2 lidze grali.
Wyjaśnili nas też przysłowiowi traktorzyści z Niepołomic.
I nie zrobił tego jakiś Pirulo genialnym meczem.
Uczą nas pokory piłkarze których jakby którego tu sprowadzić w zimie to byłoby że szrot ściągamy.
Procenty to już teraz nie grają ale GŁOWY.

Zabawa statystyką- ZABAWA?
Lubię ten temat ale teraz to się liga ze statystyką zabawia (a prawdę mówiąc to ją ...)
Bo lepsze stado baranów dowodzone przez lwa, niż stado lwów przez barana...
ŁKS, Puszcza oraz Ruch pokonały nas organizacja gry (no, ŁKS tylko przez jedną połowę, ale i to wystarczyło). To nie były jakieś indywidualnie świetne zawody, nie miały żadnych Carlitosow ani Meliksonow, tylko jako drużyny wiedzieli co i jak mają grać. Tylko tyle i aż tyle. My za to liczymy, że indywidualności dadzą nam awans, bo jako drużyna praktycznie nie istniejemy.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując