|
"Uważam, że zostało 4 tygodnie do zamknięcia ważnego sezonu i nie potrzebujemy dodatkowego zamieszania, spekulacji i analiz. Nie udalo sie tego zamknac w terminie ktory zakladalem, potrzebujemy wiecej czasu na weryfikacje i projekcje przyszlosci i tyle. Niech kazdy sie skupi na swojej pracy. Taka jest moja decyzja i prosze ja uszanowac i juz przestac smecic w tym temacie."
"Potrzebujemy więcej czasu na weryfikację" ?
Podczas gdy początkiem kwietnia wszystko było przedstawiane jako praktycznie dopięte?
Co najmniej dziwnie to wygląda. Ewidentnie JK wycofuje się.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|