Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3005
Stary 07.05.2023, 12:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No, albo to po prostu specyfika (polskiego) futbolu. Słabszy wynik rywala jest szansa na sukces innego. Tylko i aż szansę. Zawsze ktoś musi przegrać aby inny zespół mogl się z tego cieszyć. Nie istnieją już hegemonii wygrywający 100% spotkań nie patrząc się na rywali.

Ani Ruch ani Puszcza nie zdobędą do końca 12/12 pkt.

Jak my wygramy 12/12 to będziemy mieć 2 miejsce, ale tak się nie stanie. 3 miejsce biorę w ciemno.
No ale mnie właśnie o to chodzi, że w tamtym sezonie wyniki też były "pod nas", ba! Taki Śląsk wręcz błagał o spadek (w tym sezonie chyba dadzą radę). Tylko co z tego skoro my regularnie dostawaliśmy w czapę.
No ale najważniejsze że nie jesteśmy jedowymiarowi. Chorzów nas zabił pressingiem, ŁKS długimi podaniami, pressingiem i SFG. Widać jak się rozwijamy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.05.2023 o godz. 13:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując