Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 07.05.2023, 12:04
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jarosław Królewski właśnie przyznał na Twitterze, że budżet Wisły wynosi aż 30 milionów złotych (drugi w kolejności jest ŁKS z budżetem 12 milionów złotych).

Ujawnił również kwotę wynagrodzeń dla piłkarzy Wisły za marzec - 1 062 542 PLN (netto), co jak na realia 1. ligi jest kwotą astronomiczną.

I dodał, że ubolewa nad liczbą piłkarzy w kadrze klubu - rekordowe 40 nazwisk. I dlatego będą dążyć w kolejnej rundzie do uszczuplenia kadry do ok. 25 nazwisk.
Najwyższa pora, większość to kaleki i pozoranci. 40 chłopa, przychodzi mecz i nie ma kto wejść z ławki rezerwowych. Czy Wisła to jest jakieś przytulisko i przechowalnia młodych talentów?.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując