sevenheaven napisał(a):

|
Colley chyba bardzo przeżywa porażkę, bo pod jego postem na IG wyrazy poparcia dało 9 piłkarzy i sztab szkoleniowy...
|
Zapytam wprost - no i co z tego? Nikt go nie chce linczować (no, może prawie nikt), niech po prostu wypitala na trybuny gdzie jego miejce. To nie jest pierwszy kompletnie zawalony przez niego mecz w tym sezonie.
Ale takie rzeczy to nie przy Radosławie Sobolewskim. Przecież on mu dał pograć w urodziny.
Serio Skrobański czy Szot są gorsi? Są w stanie zawalić tyle bramek w ogóle w jeden mecz? Pytam 100% na serio. Ja już bym wolał Rymaniaka.