skarabeus napisał(a):

TRENERZY rywali w przerwie dali instrukcje co zmienić w swojej grze.
U nas instrukcji brak. Gramy na pałę to samo. Zero reakcji na to co robi przeciwnik.
|
Gdyby świat był tak prosty... to Ruch nie przegrałby wczoraj z Resovią, a reprezentacja Polski z Czechami.