Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 06.05.2023, 21:58
W 1 połowie LKS zagral zbyt luzacko i jakos bez agresji stad duzo przechwytów nawet pod ich polem karnym.Az bylem zdziwiony ze tego az tyle,to moglo byc naprawde jakies 3;1 dla nas do przerwy gdybysmy mieli normalnych obronców.

w drugiej juz pressing,ataki na Jamesa jedynego goscia ktory jakos pchal gre do przodu i z naszej gry finito,dodac do tego wejsca Gruszkowskiego czy Zyry zawodników za slabych nawet na 1 lige i bylo wiadome ze nic tutaj po nas.Cholernie brakuje Muli i Junki,teraz widac to az za dobrze.

p.S czy Bieganski kiedykolwiek wyczul bramkarza w karnych? to jest niepojęte co on odpier.dala na lini,czy on ma jakis bramkarski zmysł ,cokolwiek czy poprstu jest taki cienki.Kiedys Buchalik,teraz on.Wisla nie ma szczescia do bramkarzy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.05.2023 o godz. 22:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując