Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 06.05.2023, 15:58
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Z Niecieczą co prawda gramy u siebie, ale pytanie kluczowe brzmi: czy zagra Villar, Junca, Mula? Jak żaden z nich, a James znów będzie podwajany, to możliwe będzie, że przez 90 minut nie stworzymy żadnej sensownej sytuacji.

Tym niemniej, ten sezon i tak już jest od początku do końca zjebany, prawie tak jak poprzedni, więc prawdę mówiąc, z tym sztabem, ze zbieraniną bez ładu i składu na ławce (i poniekąd w pierwszej 11), z emerytami i wiecznymi kontuzjowanymi, czego można się niby spodziewać na te ostatnie kilka kolejek? Dzięki Kiko i tak w ogóle bierzemy udział w walce o baraże, a nie w walce o utrzymanie.
Jeśli Termalica będzie miała nad nami przewagę punktową za tydzień i skupi się na przeszkadzaniu, bez Villara, Juncy i Muli na pewno przegramy. Z nimi w składzie mamy szansę, ale powiedziałbym, że wynik jest otwarty.
I nie będzie to wina sztabu, tylko kolekcji pseudopiłkarzy, których zebraliśmy. Niestety, na już kilkunastu jest do wymiany.
Odpowiedz cytując