Jaroo1 napisał(a):

|
Także można wymieniać pojedynczych piłkarzy, można trenera ale dopóki nie zostanie wymieniony cały sztab szkoleniowy to ani trener, ani sam Kiko robiący kilka zajebistych transferów nic w tym bagnie nie wskórają.
|
Już wskórali. Problem polega na tym, że to ciągle za mało. Do wymiany jest jeszcze kilkunastu piłkarzy. W każdym razie tylko z Junco i Mulą w składzie najpewniej zniszczylibyśmy wczoraj ŁKS w pierwszej połowie i wybilibyśmy im z głowy otwartą piłkę.