Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2023, 11:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Także można wymieniać pojedynczych piłkarzy, można trenera ale dopóki nie zostanie wymieniony cały sztab szkoleniowy to ani trener, ani sam Kiko robiący kilka zajebistych transferów nic w tym bagnie nie wskórają.
Już wskórali. Problem polega na tym, że to ciągle za mało. Do wymiany jest jeszcze kilkunastu piłkarzy. W każdym razie tylko z Junco i Mulą w składzie najpewniej zniszczylibyśmy wczoraj ŁKS w pierwszej połowie i wybilibyśmy im z głowy otwartą piłkę.
Odpowiedz cytując