Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 06.05.2023, 11:36
Nieciecza zagra z nami jak Ruch i ŁKS w 2 połowie i jedyne co obejrzmy w wykonaniu naszych asow i "trenera" to machanie łapskami i w....ione miny na zbliżeniach.
Odpowiedz cytując