Markus napisał(a):

|
Akurat Broda to również bardzo przeciętny bramkarz, który drużyny nie zbawi i nie da odpowiedniej jakości na tej pozycji.
|
Ale przynajmniej bramkarz. Ktoś kto nie potrafi się rzucić i 80% strzałów broni nogami to nie bramkarz.Gdyby złapał w ręce piłkę lecącą na 2 metrze nieatakowany. To nie byłoby trzeciej bramki. Biegański to pozer, miał duży udział w spadku i jest jedną z przyczyn która sprawia że są obawy o awans. Co on zrobił przy pierwszej bramce? Nieciecza będzie walić na pałę byle w okolice pola bramkowego i bankowo Mikołaj da dupy.