leszekpw napisał(a):

Czy Biegański kiedykolwiek da sobie szansę na obronę karnego? Czy zawsze będzie siadał na czterech literach kilka sekund przed strzałem?
Już nie mogę oglądać tej chłopięcej gęby w bramce, który nie daje nam nic ponad przeciętność. Dlaczego nie gra Broda?
|
Akurat Broda to również bardzo przeciętny bramkarz, który drużyny nie zbawi i nie da odpowiedniej jakości na tej pozycji.