Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 06.05.2023, 10:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Czy Biegański kiedykolwiek da sobie szansę na obronę karnego? Czy zawsze będzie siadał na czterech literach kilka sekund przed strzałem?
Już nie mogę oglądać tej chłopięcej gęby w bramce, który nie daje nam nic ponad przeciętność. Dlaczego nie gra Broda?
Akurat Broda to również bardzo przeciętny bramkarz, który drużyny nie zbawi i nie da odpowiedniej jakości na tej pozycji.
Odpowiedz cytując