|
Tak na marginesie, jak to robi Biegański że przy karnych zawsze rzuca się nie tam gdzie leci piłka? Teoretycznie rzucając się w ciemno na chybił trafił powinien raz na jakiś czas pójść we właściwym kierunku...
Ciekawe w jakim składzie wyjdziemy na brukmenow. Szczególnie ciekawie może wyglądać obrona zakładając że nie zagra Łasicki, Junca oraz rzecz jasna Colley. Jak wypadnie jeszcze Villar to w ogóle mega.
Ps.
Mam nadzieję że w przypadku braku awansu nie startujemy od IV ligi.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
|