|
Jedyna szansa na awans, to było zajęcie pierwszego bądź drugiego miejsca. W barażach odpadniemy, bo nie potrafimy poradzić sobie z presją w kluczowych spotkaniach. ŁKS nadmuchał balonik niesamowicie przed tym meczem, a mimo to potrafili podejść na chłodno do spotkania. Ja już nie mam złudzeń, zaczniemy kolejny sezon w I lidzę.
|