Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 06.05.2023, 08:40
Jedyna szansa na awans, to było zajęcie pierwszego bądź drugiego miejsca. W barażach odpadniemy, bo nie potrafimy poradzić sobie z presją w kluczowych spotkaniach. ŁKS nadmuchał balonik niesamowicie przed tym meczem, a mimo to potrafili podejść na chłodno do spotkania. Ja już nie mam złudzeń, zaczniemy kolejny sezon w I lidzę.
Odpowiedz cytując