carpenter napisał(a):

|
Jak w dobie varu można nie gwizdnąć faulu na Benitezie? To były kluczowe momenty tego meczu i to one rzutowały na późniejszy obraz meczu.
|
A widziałeś powtórki tego faulu? Były tak chu.owe, że nic nie było na nich widać więc VARowcy stwierdzili, że nie ma po co ich Stefański oglądać.