Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 06.05.2023, 08:36
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Jak w dobie varu można nie gwizdnąć faulu na Benitezie? To były kluczowe momenty tego meczu i to one rzutowały na późniejszy obraz meczu.
A widziałeś powtórki tego faulu? Były tak chu.owe, że nic nie było na nich widać więc VARowcy stwierdzili, że nie ma po co ich Stefański oglądać.
Odpowiedz cytując