Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 06.05.2023, 08:34
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie ten cwel stefanski to ten mecz skończyłby się wynikiem 3:1 i tyle w tym temacie.
Tak tak
a to sędzia, a to murawa
tak to się kręci wszystko przeciwko nam. Nie to, że drużyna nawet na I lige jest *uja warta. To wszystko pech i spiseg...
Odpowiedz cytując