carpenter napisał(a):

|
Gdyby nie ten cwel stefanski to ten mecz skończyłby się wynikiem 3:1 i tyle w tym temacie.
|
Tak tak
a to sędzia, a to murawa
tak to się kręci wszystko przeciwko nam. Nie to, że drużyna nawet na I lige jest *uja warta. To wszystko pech i spiseg...
