|
Ciężko gra się mecz kiedy już pierwsze dwie kluczowe decyzje są ewidentnie przeciwko Tobie. Myślicie że zawodnicy tego nie czują, że to nie ma wpływu na ich psychikę i późniejszą postawę na boisku. Jaka to jest korzyść dla drużyny, kiedy w jednym ciągu akcji następuje strata i kontra dla drużyny przeciwnej? Jak w dobie varu można nie gwizdnąć faulu na Benitezie? To były kluczowe momenty tego meczu i to one rzutowały na późniejszy obraz meczu.
|