Jaroo1 napisał(a):

Będzie tak samo przydatny jak Basha. To są luzie o kontuzjach, wymagający 1 pełnego sezonu gry, nawet niech będzie II liga, na odbudowę, na spokojne rozegranie sezonu, bez łamania się co tydzień.
|
Zgadzam się, stwierdziłem tylko fakt o jego powrocie.
Ciężko grać bez jakościowych zmienników na skrzydłach, w momencie gdy cała gra od początku rundy opiera się na skrzydłowych i obiegających ich bocznych obrońcach. Zwłaszcza przy tak słabej defensywie widać ich brak (Wy nam 3, to my Wam 4).