Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 06.05.2023, 07:34
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post


To na spokojnie, bez linczu - gdyby nie samoboj bramkarza ŁKSu i gol kompletnie i totalnie z niczego, z dupy Fernandeza, to ile bysmy bramek wczoraj strzelili? Ksiazkowy przyklad kibica Wisły. No 2 bledy Colley, a tak to super Ale, ze my zero zagrozenia jakiegokolwiek i bramki tylko i wylacznie po rownie absurdalnych sytuacjach zdobylismy, to juz znak jakosci Wisły Dramat. Zycze powodzenia w dalszym emocjonowaniu sie druzyna bez trenera. Na pewno daleko zajedzie.
Dokładnie. Niektórzy jeszcze (chorzy) ludzie piszą że słaby Fernandez. Jak on gola z niczego strzelił! Tak, typowy kibic Wisły, zawsze zaskoczony...

Analiza meczu będzie krótka, bo wszystko już zostało napisane: kiedy ŁKS miał już wynik w drugiej połowie to zamknął mecz i nawet nie pierdnęliśmy. Sobolewski był do zwolnienia po rundzie, ale wystawianie tego leszcza Dudy w ataku to ewidentne błaganie o pomoc. Dalsze trzymanie pana Radosława na stanowisku byłoby niehumanitarne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując