Dokładnie. Niektórzy jeszcze (chorzy) ludzie piszą że słaby Fernandez. Jak on gola z niczego strzelił! Tak, typowy kibic Wisły, zawsze zaskoczony...
Analiza meczu będzie krótka, bo wszystko już zostało napisane: kiedy ŁKS miał już wynik w drugiej połowie to zamknął mecz i nawet nie pierdnęliśmy. Sobolewski był do zwolnienia po rundzie, ale wystawianie tego leszcza Dudy w ataku to ewidentne błaganie o pomoc. Dalsze trzymanie pana Radosława na stanowisku byłoby niehumanitarne.