Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 06.05.2023, 07:29
Ach no tak, oczywiscie, jak zawsze Sedzia, murawa, pogoda, kontuzje, pech, strzal zycia przeciwnika, spisek etc. GDYBY TYLKO NIE TO WSZYSTKO mi nawet zaczyna juz nie byc zal tego co sie dzieje. Ten klub dostaje DOKLADNIE TO na co zasluguje. Od ponad roku bujamy sie bez trenera, lub nawet z antytrenerem, ktory nas w miedzyczasie spuscil z ligi, a tzw. kibice tego klubu widza problemy wszedzie tylko nie u nas Lepiej przyszykujcie sie juz psychicznie i fizycznie na to co bedzie za miesiac, zebyscie czasem po przegranym finale barazy nie musieli ciac sie mydlem wolajac SOBOL KING I JEBAC PZPN!
Odpowiedz cytując