Cytat:
|
Zamiast lecieć jak ćmy do piłki to mogli by podnieść głowy i zobaczyć jak ustawia się rywal...
|
Najlepsze jest to, że tutaj jest dosłownie 11 Wiślaków w swojej 16stce i tracimy bramkę...
Cytat:
|
Sapała wraca w poniedziałek (tak mówił w meczykach)
|
Będzie tak samo przydatny jak Basha. To są luzie o kontuzjach, wymagający 1 pełnego sezonu gry, nawet niech będzie II liga, na odbudowę, na spokojne rozegranie sezonu, bez łamania się co tydzień.
Nie mamy kompletnie ławki rezerwowych. Wszystkich na ławce można okreslić mianem amatorów. Dopóki byli Junca i Mula, to jakoś wyglądał ten skład wyjściowy oraz nasza gra, bo ci dwaj dużo dawali i wraz z resztą piłkarzy tych lepszych, potrafili zrobić różnicę w meczu.
Najgorsze teraz jest to, że nie mamy ławki ale i w pierwszej jedenastce wybiega dużo ludzi, którzy grać nie powinni - Colley, Benito, Jaroch to też taki półpiłkarz. Także na 10 piłkarzy z pola mamy tylko 7. Cięzko jest wygrywać mecze w 7, nawet w I lidze.