Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 05.05.2023, 23:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wyjmujac z tego zespolu 2-3 Hiszpanów sypie sie wszytsko ,nierozumiem dlaczego nie ma tutaj jakichs schematów gry ,ktore powinny byc w pewnym sensie automatyczne.
To chyba powinno być dla wszystkich oczywiste. 5-6 zawodników oddziela nas od dna 1 ligi. Kiedy wypada w 2-3 z tej grupy zaczynają się problemy. Większość pozostałych zawodników to towar piłkarzopodobny. Nie ważne, kto wchodzi, w jakich konfiguracjach, z jaką taktyką, nasza gra siada. Na szczęście dla nas, większość drużyn jest jeszcze słabsza, więc... ciągle walczymy o awans.
Odpowiedz cytując