|
Senior Member
Offline
|
#103

05.05.2023, 22:34
|
Cytat:
|
Trzeba powiedzieć prawdę. Przegrywamy kolejny ważny mecz i na pewno to boli, bo chcieliśmy dziś urwać tutaj punkty ŁKS-owi, ale nie udało się. Nie dźwignęliśmy meczów z Ruchem i ŁKS-em, ale na pewno się nie poddamy. Wierzymy w awans i musimy to zrobić, nie ma innego wyjścia.
|
- Igor Łasicki | www.instagram.com/wislakrakowsa
Cytat:
|
Ja nawet z perspektywy przegranej jestem zadowolony z gry zespołu. Cieszy mnie postawa moich piłkarzy. Punkt newralgiczny w tym meczu to była sytuacja z karnym. 2:2, gdy mieliśmy już naprawdę dobry wynik, pewność siebie. Niepotrzebnie, za łatwo oddaliśmy to, co mieliśmy. Myślę, że to był właśnie newralgiczny punkt w tym meczu. Tego bardzo żałuję, bo gdybyśmy dłużej utrzymali ten korzystny wynik, to jestem ciekaw jak ten mecz by się potoczył. Stworzyliśmy naprawdę wiele sytuacji do strzelenia bramek. To mnie cieszy. Znajdowaliśmy w ataku często wolne przestrzenie. Tak jak zakładaliśmy przed meczem. Strzeliliśmy na boisku rywala dwie bramki, ale zbyt łatwo tracimy trzy.
|
- Radosław Sobolewski | www.instagram.com/wislakrakowsa
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.05.2023 o godz. 22:58.
|
|