|
Przyda się trochę lodu na rozgrzane głowy. Już się nie dało czytać tych wszystkich mega optymistycznych komentarzy co po niektórych. A czy nie zastanawialiście się że słabszy mecz w wykonaniu drużyny nie jest wynikiem tej niepewności w klubie. Miał być jakiś inwestor już 2 miesiące temu, dyrektor sportowy też niepewny swojej przyszłości itd. Słyszałem że nasi włodarze zagrali na całość i jeśli nie będzie tego awansu teraz to zaczynamy od 4 ligi. Może po prostu presja już działa i niektórzy nidają rady.
|