Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#637
Stary 05.05.2023, 22:06
Przede wszystkim Moskal jest już dużo bardziej doświadczonym trenerem, tyle się razy sparzył, że w końcu wyciągnął z tego wnioski. Jak go lubię, to i tak zrobił to dość późno, przypomnijcie sobie ile razy grał naiwną piłkę trenując Wisłę, czy nawet ŁKS, kiedy ostatnim razem awansował.

Z Sobolewskim jest ten problem, że jest początkującym trenerem, wciąż się uczy. Pewnie kiedyś też nauczy się na błędach, ale w tej chwili uczy się na żywym organizmie, który z kolei nie może sobie pozwolić na pomyłki. I tak szczerze mówiąc jestem w jakiś sposób zaskoczony, bo pamiętam Płock za jego kadencji i to było nieoglądalne pod kątem stylu. Teraz był jednak w stanie nastawić drużynę bardziej ofensywnie, ale z kolei strasznie szwankuje obrona. Brakuje wyważenia tego wszystkiego.

Nie musieliśmy grać na hurra przede wszystkim z Ruchem, ani też dzisiaj w drugiej połowie, a jednak tak zagraliśmy. Może się mylę, może Sobol widzi naszych zawodników defensywnych i stwierdza, że po prostu nie ma szans grać inaczej, ale w obu tych meczach zagraliśmy po prostu zbyt naiwnie w obronie.

Materiał do przemyśleń jest, pytanie co dalej, bo pojawiają się kontuzje, absencje za kartki, ławka ewidentnie nie dojeżdża, zaczynają się ciężary.
Odpowiedz cytując