Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 05.05.2023, 21:58
Niezła padaka,jesteśmy chujowi tak jak przy spadku z ekstraklasy, zaczęliśmy frajerzyć.

- nie mamy kompletnie ławki rezerwowych = manewry czy to na zmianę czy jakieś wystawienie innego składu odpada
- wypadło 2 Hiszpanów ze składu, czyli 20-30% mocy i wszystko się zesrało, bo ci co zostali na boisku nie mają z kim grać, siła rażeni jest mniejsza,
- Colley bez komentarza. Niektórzy jak James obniżyli loty więc też siłą zespołu spadła. Obniżenie lotów może wynikać stąd, że zamiast 2 ogarniętych Hiszpanów, którzy wypadli przez kontuzje weszli parodyści lub pół piłkarze do składu = większe nerwy, niepewność, chaos
- Sobol tu żadnej różnicy nie robi, nie pomaga

Uważam, że naszą najwększą bolączką se te kontuzje Muli i Junci, niemniej, to żadne wytłumaczenie. Przyszły trudniejsze mecze i niestety I liga nas zweryfikowała. Jesteśmy obecnie ciency, nie zasługujemy na awans bezpośredni. Zasługujemy na baraże i to tylko dlatego, że mamy już nazbierane dużo punktów. Obecnie to jesteśmy właśnie taką drużyną na miejsca 3-6, także w barażach będzie gorąco, bo nie będziemy faworytem (tak realnie, bo na papierze, u buków, możemy być)) w żadnym meczu. Będziemy po prostu zespołem, który może zajmie 3 miejsce, a równie dobrze moglibyśmy z 6 wchodzić w te baraże.


PS. Chciało by się zamiast Colleya kogoś innego na drugą połowę, a najlepiej na cały mecz no i po co? Kogo? Gruszkowskiego?

Nasza ławka:
Basha - odnoszę wrażenie, że ostatnio siedzi na ławce tylko po to żeby nie wyszło, że jest kontuzjowany = zajebaliśmy z jego transferem
Duda - nasz najlepszy gracz siedzący na ławce
Młyński,Żyro - uschnęli bez gry w 1 składzie jeszcze bardziej niż wtedy gdy grali w wyjściowych jedenastkach. Goście jeszcze poziom lub kilka poziomów poniżej Dudy...
Gruszkowski, Szot, Szywacz, Krzyżanowski - no nawet nie ma co się wypowiadać. Są bo ktoś musi na ławce siedzieć. W sumie weszliby na boisko gdyby z pół skłądu dostało zawału albo sraczki więc ktoś by musiał ich zastępować.

Do tego w 1 jedenastce Colley parodysta, Jaroch półpiłkarz. Jak do tego loty obniżył Moltenis czy James, a z przodu wiatru nie robią Junca, Mula, to spadły też akcje Rodado, Fernandeza itp

PS 2. Co by nie mówić o meczu, naszej szczególnie tragicznej postawie w 2 połowie, to Colley nam zajebał mecz. Nie wiemy, co by było gdyby, no ale jak gościu w takim meczu sprawia, że tracimy 2 bramki, to ciężko jest na wyjeździe, z takim składem taki mecz wygrać.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 05.05.2023 o godz. 22:10.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując