Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 05.05.2023, 21:55
Sobolewski Sobolewskim, ale...


Nie da się w jednym okienku transferowym naprawić błędów polityki kadrowej ostatnich lat, której hasłem przewodnim było "młode chłopaki z Małopolski i kogo tam nam podrzucą menagi z z zagranicy". Wypadło dwóch podstawowych zawodników, słabszy Fernandez i nie ma kim grać na poziomie czołówki I ligi.



Trzy porażki z czołówką nie mogą być przypadkiem.


Colley - ten zawodnik nie jest przygotowany do gry. Wolny, bez koncentracji a przede wszystkim bez myśli żadnej.



Słabiutka cała formacja obronna, no może poza Moltenisem.



Dwadzieścia minut lepszej gry to trochę za mało.


Módlmy się byśmy grali baraże.

A także o to byśmy nie grali ich Plewką i Dudą w środku i Szotem i Gruszkowskim na wahadłach.
Choć to drugie byłoby spełnieniem marzeń niektórych.
Odpowiedz cytując