bridgeburner napisał(a):

Miałem się w tej rundzie nie wypowiadać
Ale ewidentnie nastąpiła właśnie weryfikacja
3 mecze z drużynami z czołówka 3 porażki
W 5 ostatnich meczach dobre dwie połowy, w sumie
Gra obronną dzisiaj tragiczna
Jedyna nadzieja na awans to 3 miejsce, z barażu w Niepołomicach ani w Niecieczy zwycięsko nie wyjdziemy
|
Nasz gra obronna od początku sezonu to jest dramat i 3 metry mułu. Tylko obraz ten jest zaciemniony przez chujową konkurencję. Arka, Puszcza, Ruch i ŁKS robili z nami co chcieli, kiedy chcieli.