Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 05.05.2023, 21:32
Wiselko nasza coraz dalej ekstraklasa!! Nanananana nana nana!!

Kurde szkoda ze za tydzien znowu gramy z czolowka i będzie w......., ale glowa do gory, juz za 2 mecze gramy z sosnowcem to nasza hiszpanska armada ich rozpyka 3:0 i bedzie sie mozna pobujac z glosniczkiem :d
Odpowiedz cytując