|
Senior Member
Offline
|
#73

05.05.2023, 21:27
|
Szneka napisał(a): 
|
Musimy wygrać z tak słabym Łksem. są słabsi od nas o klasę. Colley walnął babola ale pierwsza bramka zawalona przez Igbekeme, który miał podawać do Benito i byłby 1-0 dla nas
|
Ta kur.a... słabsi🤣🤣🤣
|
|