|
Fernandez Rodado Miki kolejny bardzo słaby mecz. Benito na boisku był , chociaż gdyby menda Stefański gwizdnął karnego , byłby bohaterem. Wyczyny Igbekeme i Colleya ciężko nawet skomentować. Za taką grę , na podwórku dostaliby po ryju.
Nasi gwiazdorzy ogrywają ogony tabeli i jest super , z drużynami z czołówki nie istnieją.
Nie mamy , dalej nie mamy lidera, który w momencie kryzysu pociągnąłby drużynę. Oj baraże wcale nie zapowiadają się ciekawie.
p.s. ile teraz znaczą 4pkt stracone z Sandecją 3 z Chojniczanką 3 z Łęczną 3 z Chrobrym ......
Ostatnio edytowane przez Szneka : 05.05.2023 o godz. 21:30.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|