Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 05.05.2023, 21:03
Coprawda jeszcze 20 minut do końca spotkania, ale w drugiej połowie nie istniejemy więc nie wierze, ze uda się zdobyć tutaj jakiekolwiek punkty. Kolejny mecz z czołówka w którym jesteśmy po prostu chujowi, tym sposobem pokazujemy że o pierwszej 2 możemy zapomnieć a w barażach dostaniemy w papę. Jesteśmy drużyna do okładania chojniczanek, najlepiej się od razu zamiast rezerw relegować do 4 ligi, tam co tydzień będziemy kłaść Clepardia i Orłom Piaski Wielkie 2 cyfrówki i jarek będzie mógł się bawić z głośnikiem na ramieniu
Odpowiedz cytując