|
parafrazując klasyka: "grajcie na Colleya, on jest cieńki"
Nie mam pojęcia, co chłop dziś odwala. Lepiej by było, gdybyśmy wyszli w 10. Zwłaszcza, że łks to i tak tylko w kontry umie. Nie wygrać z tak kiepskim zespołem to wstyd, ale jak będziemy dawać im takie prezenty, to będzie to możliwe.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|