Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 05.05.2023, 20:21
Biegański czeka na mecz o poważną stawkę żeby udowodnić że jednak potrafi obronić karnego.

A co do Coleya. Pechowo zrobił karnego i tyle. Pierwszą bramkę zajebał Łasicki dużo bardziej niż Coley nie wspominając o Biegańskim który nie wiem co zrobił.

Biegański tonie futsal.

Pomijając, że buc Stefański nie przerwał gry po Faulu na żółć/czerwień i nie dał nam ewidentnego karnego.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.05.2023 o godz. 20:27.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując