sandomingo napisał(a):

W zasadzie nic nie przemawia za naszym zwycięstwem.
Dwóch kluczowych zawodników kontuzjowanych, trzech kolejnych w widocznym dołku formy (Fernandez, Igbekeme, Łasicki)
Do tego dochodzi brak wartościowych zmienników (niech nikogo nienzmyli mecz z najsłabszą w lidze Chojniczanką).
Dodatkowo nasz trener pokazal, ze nie umienzmotywowac druzyny na mecze wyjazdowe z czołówką tabeli.
Jak dla mnie pewne 3:1 i awans dla ŁKS.
Przypomnę, że Puszcza i Ruch też notowały słabsze mecze.przed spotkaniem z nami...
|
Buki - pierwszy post w tym temacie - są innego zdania. Ciekawe dlaczego.