sandomingo napisał(a):

W zasadzie nic nie przemawia za naszym zwycięstwem.
Dwóch kluczowych zawodników kontuzjowanych, trzech kolejnych w widocznym dołku formy (Fernandez, Igbekeme, Łasicki)
Do tego dochodzi brak wartościowych zmienników (niech nikogo nienzmyli mecz z najsłabszą w lidze Chojniczanką).
Dodatkowo nasz trener pokazal, ze nie umienzmotywowac druzyny na mecze wyjazdowe z czołówką tabeli.
Jak dla mnie pewne 3:1 i awans dla ŁKS.
Przypomnę, że Puszcza i Ruch też notowały słabsze mecze.przed spotkaniem z nami...
|
Jak to nic? Daleko mi do przesadnego optymizmu, ale..
Kluczowy gracz ŁKSu i kapitan wykartkowany
Z formą paru piłkarzy w ŁKSie jest na bakier (np Kort).
Zmiennicy w ŁKSie niczym widmo jak u nas
I presja w tym meczu będzie równie dużą po stronie ŁKSu co u nas. W końcu gramy z rywalem którym nie powinniśmy czuć się faworytem. Analogii do Ruchu i Puszczy jest tutaj niewiele.
Tak czy siak, każdy wynik jest możliwy. Najbardziej prawdopodobny jest typowy Moskalowy remis.