wolfy napisał(a):

Tytuł mi wystarczy..Odrodziliśmy się z Chojniczanką jak feniks z popiołów.
|
Chojniczanka w tym roku (od ostatniego meczu):
P - Wisła
R - Zagłębie
P - Podbeskidzie
R - Bruk Bet
P - ŁKS
R - Górnik Ł.
P - Ruch
P - Stal
R - Puszcza
P - Chrobry
Z - Skra