FraMat napisał(a):

|
a Kaziu nie nastawi się ponownie na remis?
|
Trener Kazimierz Moskal przy o wiele mniejszych środkach zbudował zespół pewnie zmierzający do bezpośredniego awansu grając ofensywną piłkę w pierwszej lidze pełnej drwali i drużyn skupionych na wszystkim co w normalnych zespołach jest tylko niewielkim elementem - faulach, prowokacjach, murowaniu i kontrze. Nie potrzebował do tego grupy piłkarzy z zarobkami ponad ligę i wszystko wskazuje że po raz kolejny wywalczy pewnie awans.
Nasz trener to na razie nie ma do niego podjazdu a stare resentymenty z czasów kiedy nasz klub powoli tracił na znaczeniu w lidze z czym kibice i właściciel nie mogli się pogodzić - brzmią żenująco. Zwłaszcza że dla jego drużyny remis jest OK, dla nas raczej zmniejsza mocno szanse na bezpośredni awans, a wygranych baraży to ja nie widzę. Moskal zapracował sobie na remis, a być może i przegraną a Sobolewski dołożył spory wkład do kompromitacji jaką była poprzednia runda, z której punktów może nam bardzo mocno zabraknąć. A nawet teraz, z drogimi i bardzo dobrymi piłkarzami jak na razie nic nie gramy jeżeli rywale się nam postawią i zagrają krótko i ostro, a trener Sobolewski absolutnie nic nie jest w stanie z tym zrobić.
Także może trochę pokory w tej sytuacji nie zaszkodzi, bo nie bardzo jest z czym się obnosić. Zwłaszcza że Puszcza i Ruch były jednak nie tak dawno temu.