Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 04.05.2023, 12:38
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale co to zmienia,że byliśmy na 10 miejscu?Jak jest szansa to trzeba ją wykorzystać a nie tłumaczyć sobie,że w sumie to już i tak dużo zrobili i nie ma co cudów wymagać.
Na 10 miejscu nie mieliśmy nawet baraży. I niewielu wierzyło, że coś się zmieni.
Teraz trzeba wykorzystać szansę i nie ryzykować dodatkowych meczów. Albo chociaż grać je w Krakowie, a nie znów w Niepołomicach. Pełny stadion i jedna z najlepszych traw w Polsce to są nasze plusy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując