krysztal napisał(a):

|
Ale co to zmienia,że byliśmy na 10 miejscu?Jak jest szansa to trzeba ją wykorzystać a nie tłumaczyć sobie,że w sumie to już i tak dużo zrobili i nie ma co cudów wymagać.
|
Na 10 miejscu nie mieliśmy nawet baraży. I niewielu wierzyło, że coś się zmieni.
Teraz trzeba wykorzystać szansę i nie ryzykować dodatkowych meczów. Albo chociaż grać je w Krakowie, a nie znów w Niepołomicach. Pełny stadion i jedna z najlepszych traw w Polsce to są nasze plusy.