|
Bukmacherzy mają nas za faworytów, u gospodarzy nie gra kapitan i podstawowy obrońca, u nas na ważne mecze jest zawsze jakiś hurraoptymizm zakończony fatalną grą i przegraną.
Liczę, że jednak przełamiemy tą złą passę z górną częścią tabeli i wygramy. Nie interesuje mnie gra, styl i statystyki - tylko wygrana w tym trudnym meczu.
Jeśli po tej kolejce dojdziemy łks na 2 punkty, Ruch wygra swój mecz to końcówka sezonu będzie ogromna nerwówka w każdej z drużyn.
|