Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.05.2023, 19:21
Najgorsze ,że jak zagramy bez bocznych obrońców , to ŁKS ,który za sprawą Moskala gra najlepiej piłką w 1 lidze nas może całkowicie rozmontować
Odpowiedz cytując