krysztal napisał(a):

|
Ja chyba na jego straty nie narzekałem ale jak się mylę to mnie popraw.Natomiast sam widzisz,że nie tylko ja dostrzegam zjazd Łasickiego.Rotacje w obronie to żadna zbrodnia byle nie wymieniać na raz prawie całej formacji
|
Książe Pałownik narzekał ale się dołączyłeś do rozmowy

W każdym razie sprawdzenie drużyny bez Łasickiego jest bardzo prawdopodobne.