Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91641
Stary 02.05.2023, 13:48
skarabeus napisał(a):Wyświetl post

Kurz
Mimo wszystko dalbym im szanse, bo koszt ich jest praktycznie zerowy
Załóżmy, że awansujemy i zrobimy kilka kolejnych dobrych transferów. Nie mniej niż teraz.

W takiej sytuacji szansą dla nich będzie wypożyczenie lub odejście, bo u nas nie powąchają boiska. A to najgorsza rzecz jak może im się przydarzyć.
Odpowiedz cytując