skarabeus napisał(a):

Kurz
Mimo wszystko dalbym im szanse, bo koszt ich jest praktycznie zerowy
|
Załóżmy, że awansujemy i zrobimy kilka kolejnych dobrych transferów. Nie mniej niż teraz.
W takiej sytuacji szansą dla nich będzie wypożyczenie lub odejście, bo u nas nie powąchają boiska. A to najgorsza rzecz jak może im się przydarzyć.