Sylwus,
on juz musi dzwigac wielka presje, a jak wiadomo w Wisle jest nieustanna presja, wiec pasuje idealnie
To nie jest Scifi gdyby byl inwestor taki jaki sie mowila na poczatku (w sensie kwoty jaka bedzie do dyspozycji na transfery). Ta mierna liga pokazuje, ze nie potrzeba wcale duzo, zeby bic sie o miejsca pucharowe (patrz Widzew, Warta).
Kurz
Mimo wszystko dalbym im szanse, bo koszt ich jest praktycznie zerowy
