skarabeus napisał(a):

|
Co Ci zrobili Krzyzanowski i Skrobanski? To sa mlode lebki, ktore maja smiesznie niskie wyplaty, a z ktorych w przyszlosci moga jeszcze byc fajnie zawodnicy.
|
Może to zabrzmi trochę brutalnie, ale dyskwalifikuje ich to, że są w Wisle. Gdyby rzeczywiście mieli jakiś potencjał, nigdy by tu nie trafili.
Osobnę kwestią jest to, że w Polsce słabo przygotowujemy piłkarzy do wejścia w dorosły futbol. Większość nie potrafi tego, co powinna na początkowym etapie dorosłej kariery. Nie mówiąc już o tym, że rodzima piłka delikatnie mówiąc ogólnie ma problem ze szkoleniem zawodników, którzy pasowaliby do naszego stylu gry.