pepe72 napisał(a):

Narzekasz na straty, a chcesz przesuwać go do tyłu?
Poza tym Łasicki dostał właśnie 7 kartkę ( ) więc twoje życzenie może się spełnić szybciej niż się komuś wydaje.
|
Ja chyba na jego straty nie narzekałem ale jak się mylę to mnie popraw.Natomiast sam widzisz,że nie tylko ja dostrzegam zjazd Łasickiego.Rotacje w obronie to żadna zbrodnia byle nie wymieniać na raz prawie całej formacji