Karherop napisał(a):

Pomyślmy równocześnie co taki wynik wywołałby w ŁKSie.
Dobrze że gramy ten mecz w piątek, jakoś mecze sobotnie nam wybitnie nie służą. Nie zajmujmy sobie głowy innymi rozstrzygnięcia w danej kolejce.
|
A gdzieś tam wyżej albo w innym temacie przekonywałeś,że 3 punkty znaczą zawsze tyle samo,obojętnie z jaką drużyną się je zdobywa.
Ruch wygrywając z nami nie tylko zyskał 3 punkty ale też bardzo mocno odbudował się mentalnie.Widać było po meczu jaki duże ciśnienie na nich spoczywało.Z drużyny mocno niepewnej ostatnio stali się znowu najgrożniejszym rywalem w walce o bezpośredni awans.